Remax Türkiye’de bulunan girişimci insanlara büyük fırsatlar sunmuştur. Uzun yıllara dayanan dünya çapındaki tecrübesi ve yaygın ağıyla gayrimenkul alanında lider konumuna gelmiş bir kuruluştur. Remax kurallara bağlı çalışır ve kuruma başvuran müşteri ne ile karşılaşacağını bilir. Tüm bu özellikler ve gayrimenkul satış ve kiralamada gösterdiği yüksek başarı nedeniyle Türkiye’de ve Dünya’da en başarılı gayrimenkul danışmanlık merkezi olarak kabul edilir. Türkiye’nin ve Dünyanın en iyi karma yaşam projesi olan İstmarina’da Remax Red Tek Yetkili Remax ofisidir. Remax Red İstmarina’da 10 kişilik profesyonel danışman kadrosuyla yerini almıştır.

İstmarina Projesi

İstmarina DAP Yapı tarafından projelendirilmiş olup, kısa süre içerisinde faaliyete geçecektir. Oldukça talep görmekte olan, İstmarina Kartal semtin de yapıma başlamış olup, şuanda en ideal projeler içerisinde yer almaktadır. Birçok avantajı bir arada sunmakta olan İstmarina projesi aynı çatı altında tüm olanakları ayağınıza getirmektedir. İstmarina daireler, ofisler, Avm, hastane, okul gibi olanakları sizlere sunmaktadır.

İstmarina projesinde, herkese uygun 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere daireler bulunmaktadır. Bu daireler lüks yaşam olanağı sunmakta olup, her birisi özel şekilde tasarlanarak, sizlere sunulmaktadır. Aynı zaman da bu daireler ile birlikte yanın da çocuklarınız için okul olanağı da ayağınızın dibinde kadar gelmiştir. Daireler ultra lüks şekilde yapılmış olup, sizlere hazır halde Nisan ayında teslim edileceği planlanmaktadır.

İstmarina Ofis

İstmarina, sizlere dairelerin yanı sıra ofis olanağı da sunmaktadır. Yeni ve konforlu olan ofisler ile birlikte yeni çalışma alanını keşfetmiş olacaksınız. Ofisler kullanım alanına göre hem İstmarina dairelere yakın hem de ulaşım olarak kolay imkanlar sunmaktadır. Aynı zaman da İstmarina ofis imkanı olarak sizlere hava yolu ile ulaşım sağlarken ayrıca deniz yolu ile ulaşım için kolaylıklar sunmuştur. Bununla birlikte tabi ki iş seyahatleriniz için de kolay ulaşım imkanınız vardır.

Dünyanın en iyi karma projesi ödülünü alan İstmarina projesine ait birçok konut ve işyeri Remax tarafından satılmakta veya kiralanmaktadır. Bu projeden yer alan yatırımcılar kazanç amaçlı satış düşündüklerinde ilk başvurdukları nokta Remax olmaktadır. Remax, İstmarina kiralık ve satılık konut açısından etkin bir rol oynamaktadır. Kişiler almak ya da satmak istediklerinde Remax ile iletişime geçerek en kolay çözüm yolunu bulabilirler. İstmarina Projesinde daire almak, satmak veya kiralamak istiyorsanız (0541) 255 46 52  telefon numarasını arayabilirsiniz.