DAP Yapı Kartal’da İstanbul’un en özel projelerinden birini hayata geçiriyor. İstmarina Projesinde konut ve ticari ofislerden başka Acıbadem Hastanesi, Mektebim Okulu ve AVM yer alıyor. Herkesin merakla beklediği İstmarina AVM 28 Mart’da açılıyor.

Dünyaca Ünlü Markalar İstmarina’da

İstmarina AVM dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapıyor. İstmarina Alışveriş merkezinde restoranlar, kafeler ve tekstil ürünlerinin bulunduğu mağazalar yer alıyor. Beymen, Zara, Vakko, Mango ve Massimo Dutti bunlardan sadece bir kısmı. Mado, Özsüt ve Big Chefs Cafe&Brasserie kafe ve restauran bölümlerinde yerlerini almış durumdalar. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yapı marketiniz Praktiker’de İstmarina Avm’de yerini ayırtmıştır. Teknosa mağazası da İstmarina Alışveriş Merkezinde açılışa hazırlanmaktadır.

İstmarina Projesinde bulunan AVM tüm İstanbulluların gözdesi olacak şekilde tasarlandı. Öncelikle ziyaretçilerine muhteşem bir deniz manzarası sunuyor ve İstmarina AVM içinde birçok ünlü markalar yer alıyor. Ayrıca AVM gurme restoranları ile de dikkat çekiyor.

Keyifli Alışveriş İstmarina’da

İstmarina’da yaşama şansını elde edenler tek bir asansör ile evlerinden alışveriş merkezine ulaşabiliyor. Alışveriş merkezinin içinde moda, aksesuar, kozmetik alanlarında da dünyanın en ünlü markaları yer alıyor. Ayrıca alışveriş merkezi içinde dünyanın en seçkin lezzetlerine ulaşmak da mümkün. Dünya mutfağına ait özgün lezzetlerin sunulduğu kafe ve restoranlar alışveriş merkezi içinde yer alıyor. Buradaki kafe veya restoranlarda hem keyifli bir yemek yenerek farklı lezzetlerin tadına bakılabilir hem de davet ve toplantı gibi organizasyonlar yapılabilir. İstmarina’da bulunan AVM kısa sürede tüm İstanbul halkı için en çok tercih edilecek noktalardan biri olacak gibi gözüküyor.