DAP Yapının proje olarak aldığı ve tamamlanması için inşaatın devam ettiği İstmarina projesi ilgi ile karşılandı. Yapılan İstmarina projesi sahiplerine birçok olanak sunacak olup, sunduğu olanaklar ise merakları toplamış olup, gelen bilgilere göre bu meraklar gittikçe artmaya devam etmiştir. 2018 yılının Mart ayında sahiplerine teslim edilecek olan, İstmarina daireleri, ofisleri bu şekilde faaliyete geçecek olup, ulaşım kolaylığı ile birlikte sizlere sunulacaktır.

İstanbul’un son yıllarda gelişmekte olan merkezi konumda ki Kartal İlçesi E-5 karayoluna yakınlığı ile ve sahil kesimde yer alması ile bilinmekte olan aynı zamanda ticari faaliyetlerinde Anadolu yakasında baş gösterdiği önemli merkezlerden birisidir. Sabiha Gökçen Havalimanına olan 20 km mesafesi Kadıköy’e 19 km mesafesinin bulunması denize sıfır konumu ile deniz yolu ulaşımının da önemli ölçü de insanların ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda yüksek hızlı trenin DAP Yapı İstmarina projesinin hemen içerisinde geçerken demir yolu ulaşımını da kullanabileceksiniz. Deniz yolu ulaşımını sevenler için, İDO sadece 1 km mesafede olup, kolaylıkla deniz yolu ulaşımını da kullanabileceksiniz. Artı olarak yat düşkünlerinin kendilerine ait olan yatlarını yat limanında konumlandırabilecektir. En alt katından en üst katına kadar deniz ve ada manzaraları ile inşaat edilen İstmarina hem konut hem de iş anlayışını ofislere taşıyacak kadar düşünceli bir yaklaşım ile projelendirilmiştir.

İstmarina Hava Yolunu da Etkili Şekilde Kullanmayı Hedefliyor

İstmarina projesinde yapımının devam etmekte olan E Bloğun çatı kısmında helikopter pisti kurulmuş olup, bununla birlikte hava yolu ile de ulaşım kolaylığı sunmaktadır. İstmarina projesinin en önemli parçalarından birisi olan helikopter pisti evinizin en üst katına çıkarak ulaşabileceksiniz. İstmarina projesin de yer alarak tüm bu ulaşım kolaylıklarından faydalanabilir ve bu şekilde yeni yaşam alanında kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. İstmarina satılık ofis ve dairelerde de uygun fiyatlar ile sizlere sunulurken aynı zaman da ödeme kolaylığıyla da yeni yaşam şehrinden yeni bir yere sahip olabilirsiniz. İstmarina kiralık daire ve ofisler de oldukça uygun olup, bunlardan da yararlanabilirsiniz.